Hogy dolgozol velem?
1. Az első 30 perces Skype beszélgetésen megismerjük egymást, a témádat nagy vonalakban, kapsz információt a folyamatról, rólam.
Mindketten el fogjuk tudni dönteni, hogy érdemes-e belevágni a folyamatba.
Akár döntöttél már arról, hogy részt szeretnél venni egy folyamatban, akár nem, mindenképpen javasolnám az ingyenes konzultációt (amúgy a csomag része is egyben).
Fontosnak tartom, hogy szerezzünk benyomásokat egymásról, el tudd azt dönteni, hogy engem választasz-e és hogy szívesen belevágnál-e a folyamatba.
A konzultáció nem kötelez semmire, nem fogok számodra eladni semmit, meggyőzni sem foglak arról, hogy neked erre szükséged van. Sőt el fogom mondani, ha úgy látom, hogy másik szakembert ajánlanék vagy, ha úgy érzem, hogy nem tudok maximálisan a témád mellé állni.
A konzultáció alatt nem fogunk belemenni szakmai gyakorlatokba (már csak az idő rövidsége miatt sem), de azt biztos, hogy el fogod tudni dönteni, hogy bizalommal hozzám akarsz-e fordulni.
Amennyiben igényled, megkötjük a coaching szerződést (business témában ez nélkülözhetetlen).
Ez egy formális szerződés, melyben részletesen szabályozva van, hogy milyen folyamatra szerződünk.
Fontos: A folyamat sikere döntően RAJTAD múlik.
A feladatok, gyakorlatok elvégzéséhez végig támogató segítséged és kontrollt nyújtok, azonban csak akkor indulj el, ha elköteleződtél a fejlődésed és a változtatások iránt!
2. Az üléseket Skype-on tartjuk, előre megbeszélt időpontban.
Ha úgy döntesz, hogy belevágsz, megbeszéljük az általad választott fizetési ütemezést, és azt, hogy mikor utalod át a díjat, valamint az első időpontot.
Amennyiben igényled, business coaching esetén pedig mindig átküldöm a folyamatról szóló szerződésünket, melyet, ha véglegesítettünk, kezdhetjük a coachingot.
Fontos: A szerződésben lesz szó az időpontok lemondásáról, igyekezz azonban a megbeszéltekhez tartani magadat, hogy ne zökkenjünk ki a ritmusból!
3. Az első ülés mindig a témádhoz kapcsolódó érzelmi blokkok feltárásával indul. Legyél laza, nyitott, befogadó. A folyamat hasonlít a sima coaching üléshez, de itt nem feladatokat végzünk, hanem megbeszéljük, hogy mi volt a haladásod legfőbb akadálya.
4. Az ülések közt feladatokat, gyakorlatokat fogsz kapni szóban vagy emailben. Ezeket igyekezz elvégezni és beépíteni a mindennapokba, hogy a változások a leghatékonyabban elindulhassanak és beépülhessenek.
5. A folyamat közepe-vége felé egy ülésben ismét foglalkozunk az érzelmi akadályozó tényezőkkel majd. Ezt előre fogom jelezni majd.
Basic programban, a blokkoldást követő coaching ülésen megkapod azt a Start energiát és feladatokat, melyek révén legjobban tudsz haladni.
6. A folyamat végén az a cél, hogy a megélt dolgokat, új szokásokat stb. „önjáróan” tudd alkalmazni az életedben, kiteljesedettebb, boldogabb, harmonikusabb légy, és lehetőség szerint elérd azt a célt, amit a folyamat elején kitűztél, vagy legalább elindulj felé.